Sprawdź, co działo się u nas.
Czytaj nasze aktualności, dzięki nim będziesz ciągle na bieżąco.
Zobacz, czym jest taniec.
Zainspiruj swoje zmysły...
 

ZAJĘCIA FITNESS DANCE


ZUMBA:

Prowadząca: Magdalena Lupa

Absolwentka Wyższej Szkoły Umiejętności w Kielcach. Dyplomowany tancerz, pedagog tańca. Swoją przygodę z tańcem zaczęłam w wieku 4 lat, w Ognisku Baletowym, oraz w Zespole Pieśni i Tańca Częstochowa, gdzie przez 10 lat była tancerką.
Od tamtej pory ciągle tańczy, rozwijając swoje umiejętności na międzynarodowych warsztatach tanecznych w całej Polsce w różnych technikach. Od 8 lat jest instruktorką, prowadzi zajęcia taneczne takie jak salsa. Jest licencjonowanym instruktorem ZUMBA, oraz ZUMBA STEP. Pracuję z dorosłymi, młodzieżą i dziećmi.
Podczas prowadzonych zajęć stara się utrzymywać pozytywną atmosferę i przyjazne relacje w grupie, oraz nie tylko przekazywać wiedzę i umiejętności innym, ale również pomóc nabrać pewności siebie, oswoić się z własną cielesnością, przy tym dobrze się bawić i czerpać z tego przyjemność.
Magda jest osobą energiczną, kreatywną, pozytywnie nastawioną do życia.
Zapraszamy na zajęcia, będzie tanecznie i wesoło!

Cennik:
Jednorazowe wejście :10 zł
Karnet 4 wejścia : 40 zł
Karnet 8 wejść: 80zł + 9 wejście GRATIS


G - FORCE DanceFit:

Nowa marka wchodząca na polski rynek. G force jest to specjalnie przygotowany program zajęć taneczno - fitnessowych opartych na mieszance elementów Whackingu i innych ulicznych form tańca w fitnessowej oprawie.

Twórcą jej jest tancerz Piotr G Jeziorowski, który poprzez swoje wieloletnie doświadczenie w branży tanecznej opracował nowy system zajęć dostosowany do możliwości oraz oczekiwań poszczególnych klientów.

G Force to połączenie 3 podstawowych czynników: wysiłek, rozrywka i efekt! To zajęcia wytrzymałościowo - wzmacniające oraz rozciągające. Ćwiczenia wzmacniają i ujędrniają wszystkie grupy mięśniowe, zwiększają ruchomość stawów, poprawiają kondycję fizyczną, jednocześnie prowadzą do spalania tkanki tłuszczowej, co pozwala uzyskać perfekcyjną sylwetkę.

G force jednak to nie tylko sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów, ale również znakomity sposób na dobrą zabawę, dzięki urozmaiconej kombinacji kroków i ruchów tanecznych oraz ciekawej choreografii w rytm energicznej, porywającej muzyki.
Grupy wiekowe:

  • bez limitu wiekowego


Partnerzy:
wróć na górę