Sprawdź, co działo się u nas.
Czytaj nasze aktualności, dzięki nim będziesz ciągle na bieżąco.
Zobacz, czym jest taniec.
Zainspiruj swoje zmysły...
 

GRAFIK ZAJĘĆ

Sala nr 1

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota

16.00 - 17.00
AKROBATYKA
5-9 lat
JULIA
(GP)

14.30- 16.00
BREAK DANCE
Bezalkoholowe
Marcin "Raju"
(GZ)

16.00 - 17.00
NOWOCZESNY
7-9 lat
Patrycja
(GP)

16.00 - 17.30
AKROBATYKA
od 10 lat
Julia
(GP)

16.00 - 17.30
JAZZ
10-12 lat
Ola
(GP)

9.00 - 10.30
AKROBATYKA
Justyna
(GŚ)

17.00 - 19.00
JAZZ
Impuls 2
od 12 lat
Piotr
(GŚ)

16.00 - 17.00
BREAK DANCE
open
Marcin "Raju"
(GP)

17.00 - 18.30
JAZZ
Impulsik
Patrycja
(GŚ)

17.30 - 19.00
NOWOCZESNY
Cool Girls
Kamila
(GŚ)

17.30 - 18.30
TANIEC IRLANDZKI
od 7 lat
Sylwia
(GP)

10.30 - 12.30
JAZZ
Absurd
Karolina
(GZ)

19.30 - 21.00
KRAV MAGA
open
Dominik/Jarek

17.30 - 19.00
NOWOCZESNY
Czaderki
Kamila
(GŚ)

18.30 - 20.00
TANIEC ORIENTALNY
open
Ewelina
(GŚ)

19.00 - 21.00
KRAV MAGA
open
Dominik/Jarek

18.30 - 20.00
TANIEC IRLANDZKI
Sylwia
(GŚ)

13.00 - 14.00
KRAV MAGA
dzieci 
Dominik

 

 

19.00 - 21.00
KRAV MAGA
open
Dominik/Jarek

20.00 - 21.30
JOGA
open
Weronika
     

Sala nr 2

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota

17.00 - 17.45
NOWOCZESNY
Mini Kids
5-6 lat
Kamila
(GŚ)

16.00 - 17.00
NOWOCZESNY
Wiewióretki
(5-6 lat)
Patrycja
(GŚ)


17.00 - 18.30
NOWOCZESNY
Iskierki
Kamila
(GŚ)

18.00 - 19.00
STREET DANCE
od 12 lat
Sławek
(GP)

 

16.00 - 16.45
MIX TANECZNY
Z ELEMENTAMI
BALETU

3-4 latka
Kamila
(GP)

10.30 - 12.00
AKROBATYKA
Justyna
(GZ)

 

18.15 - 19.15
JOGA
open
Jadwiga

17.00 - 18.00
NOWOCZESNY
Animals
(7-9 lat)
Patrycja
(GŚ)

19.00 - 21.00
KRAV MAGA
indywidualne
Jarek

19.00 - 20.00
SREET DANCE FIT 30+
open
Sławek

17.00 - 19.00
Yuka Danceshow
Sławek
(GZ)

 

 

 

18.00 - 19.00
TANIEC ORIENTALNY
open
Ewelina
(GP)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20.00 - 21.30
TANIEC ORIENTALNY
Zespół Amarain

open
Ewelina
(GZ)
       
           

Sala nr 3

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota

16.00 - 17.00
HIP HOP
8-11 lat
Patrycja
(GP)

18.00 - 19.30
HIP HOP
Not so slow
(8-11 lat)
Patrycja
(GŚ)

16.30 - 17.30
JAZZ
Red Kids
6-9 lat
Natalia
(GP/GŚ)

17.00 - 19.00
HIP HOP
Black Point
młodzież
Patrycja
(GŚ)

16.30 - 18.30
JAZZ
Impuls
młodzież
Zuzanna
(GZ)

09.00 – 10.30
JAZZ
Flex
Ola
(GŚ)

17.00 - 18.30
HIP HOP
od 12 lat
Patrycja
(GP)

19.30 - 21.00
JAZZ 30+
Bazyli

17.30 - 19.00
JAZZ
Pretekst
młodzież
Natalia
(GP/GŚ)

19.00 - 20.00
STREET DANCE
od 15 lat
Marcin "Raju"
(GŚ)

 

 

10.30 – 12.00
JAZZ
Balanse
Ola
(GŚ)

18.30 - 20.00
JOGA
open
Weronika

 

 

 

20.00 - 21.30
STREET DANCE
Co to ma być
Marcin "Raju"
(GZ)

 

12:00 – 13:30
JAZZ
młodzież
Ola
(GP)

20.00 - 21.30
STREET DANCE
Co to ma być
Marcin "Raju"
(GZ)

         
           

 

 

 

Partnerzy:
wróć na górę