Sprawdź, co działo się u nas.
Czytaj nasze aktualności, dzięki nim będziesz ciągle na bieżąco.
Zobacz, czym jest taniec.
Zainspiruj swoje zmysły...
 

GRAFIK ZAJĘĆ

SALA DUŻA

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota

16.30 – 18.00

Jazz
Impuls 2
młodzież/dorośli
gr. średnio zaaw.

Piotr

16.00 – 17.30

Akrobatyka
open
gr. średnio zaaw.

Justyna

16.00 – 16.45

Mix taneczny z elementami baletu
3-4 lata

Justyna

16.00 – 17.30

Akrobatyka
open
gr. początkująca

Justyna

16.30 – 18.30

Jazz
Impuls
młodzież/dorośli
gr. zaawansowana

09.00 – 10.30

Jazz
8-12 lat
gr. średnio zaaw.

Ola

18.00 – 19.30

Jazz
młodzież/dorośli
gr. początkująca


Natalia

17.30 – 19.00

Nowoczesny/jazz
Czaderki
8-12 lat
gr. średnio zaaw.

Kamila

17.00 – 18.30

Nowoczesny/jazz
Impulsik
8-12 lat
gr. średnio zaaw.

Patrycja

17.30 – 19.00

Nowoczesny/jazz
Cool Girls/Cool Kids
8-12 lat
gr. średnio zaaw.

Kamila



10.30 – 12.00

Jazz
młodzież/dorośli
gr. początkująca

Ola

19.30 – 21.00

Krav Maga
open
gr. początkująca

Dominik/Jarek


19.30 – 21.00

Krav Maga
open
gr. średnio zaaw.

Dominik/Jarek

19.00 – 20.00

Taniec orientalny
open
gr. średnio zaaw.

Ewelina

19.00 – 21.00

Krav Maga
open
gr. średnio zaaw.

Dominik/Jarek


12:00 – 14:00

Jazz
Absurd
młodzież/dorośli
gr. zaawansowana

Karolina



20.00 – 21.00

Taniec orientalny
open
gr. zaawansowana

Ewelina




SALA MAŁA

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota

16.30 – 18.00

Jazz
8-11 lat
gr. początkująca

Natalia

16.30 - 17.30

Nowoczesny
5-6 lat
gr. początkująca

Patrycja

16.45 – 18.00

Nowoczesny
Iskierki

6-8 lat
gr. średn. zaaw.

Kamila

17.00 – 18.00

Nowoczesny
10-12 lat
gr. początkująca

Sławek

16.00 – 17.00

Nowoczesny
Mini Kids
 5-6 lat

Kamila


09.00 – 10.30

Nowoczesny/
hip hop

od 8 lat
gr początkująca

Patrycja

18.00 – 19.00

Joga
open

Jadwiga

17.30 - 18.30

Nowoczesny
7-9 lat
gr. początkująca

Patrycja

18.00 – 19.00

Taniec orientalny
open
gr. początkująca

Ewelina

18.00 – 19.00

Street Dance fit
30+/studenci
gr. początkująca


Sławek

17.00 - 18.30

Akrobatyka
gr. zaawansowana

Justyna

10.30 – 12.00

Hip hop
młodzież/dorośli
gr. początkująca

Patrycja

19.30 - 21.00

Nowoczesny/
Współczesny
dorośli

Bazyli

18.30 – 20.00

Joga
open

Weronika





13.45 – 15.00

Krav Maga
Młode Wilki
od 6 lat
gr. początkująca

Dominik

Partnerzy:
wróć na górę