Sprawdź, co działo się u nas.
Czytaj nasze aktualności, dzięki nim będziesz ciągle na bieżąco.
Zobacz, czym jest taniec.
Zainspiruj swoje zmysły...
 

GRAFIK ZAJĘĆ

Sala nr 1

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota

16.45 - 17.45
HIP HOP
NIEPOLICZALNI

od 8 lat
PATRYCJA 
(GP/GŚ)

16.45 - 17.45
NOWOCZESNY
5 - 7 lat
OLA
(GP)

16.45 - 18.15
HIP HOP
NOT SO SLOW

9 - 12 lat
PATRYCJA
(GZ)

17.00 - 18.30
HIP HOP
GRUPA
TURNIEJOWA

PATRYCJA

16.00 - 17.30
AKROBATYKA
5-9 lat
JUSTYNA
(GP)
 

09.00 - 10.30
AKROBATYKA
JUSTYNA
(GŚ)

18.00 - 19.30
HIP HOP
NO IDEA

młodzież
PATRYCJA
(GP)

18.00 - 19.30
JAZZ
młodzież
OLA
(GP)

18.30 - 20.00
HIP HOP
BLACK POINT

młodzież
PATRYCJA
(GŚ)

19.30 - 21.00
KRAV MAGA
open
DOMINIK


 

10.45 - 12.45
JAZZ
ABSURD

EWELINA
(GZ)

19.45 - 21.15
KRAV MAGA
open
DOMINIK

19.45 - 21.15
JAZZ DLA
DOROSŁYCH

open
BAZYLI

 

 

 

13.00 - 14.00
KRAV MAGA
dzieci
DOMINIK

 

 

       

Sala nr 2

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota

16.30 - 17.30
NOWOCZESNY
MINI KIDS

5-7 lat
(GŚ)

16.00 - 17.00
ZUMBA KIDS
SYLWIA
ZAPISY
 

16.45 - 17.15
NOWOCZESNY
ISKIERKI

7-9 lat
(GŚ)

17.00 - 18.30
HIP HOP
od 14 lat
SŁAWEK
(GP)

16.00 - 16.45
MIX TANECZNY
Z ELEMENTAMI
BALETU

3-4 lata
OLA
(GP)

10.30 - 12.00
AKROBATYKA
JUSTYNA
(GZ)

18.00 - 19.30
JOGA
open
p. JADWIGA
 

16.45 - 17.45
ZUMBA
dorośli
SYLWIA

18.30 - 19.30
TANIEC
ORIENTALNY

open
EWELINA
(GP)

18.45 - 20.15
STREET DANCE FIT
DLA DOROSŁYCH

open
SŁAWEK

17.00 - 19.00
YUKA DANCE
SHOW

gr. pokazowa
SŁAWEK

12.15 - 13.45
STREET DANCE
młodzież
MARCIN
(GŚ)



 

18.00 - 20.00
TANIEC
ORIENTALNY

open
EWELINA
(GŚ/GZ)

19.30 - 20.30
BURLESKA
młodzież/dorośli
EWELINA
(GP)

 

 

 

 

14.00 - 15.30
AKROBATYKA
od 10 lat
JUSTYNA
(GP)

 

 

 

20.15 - 21.45
INDYWIDUALNE
EWELINA H.
       
           
           

Sala nr 3

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota

16.00 - 17.00
MAŻORETKI
5-9 lat
PATRYCJA
(GP)

16.45 - 17.45
ANIMALS
od 8 lat
PATRYCJA
(GŚ)

16.00 - 17.00
JAZZ
RED KIDS

6-9 lat
OLA
(GP/GŚ)

17.00 - 18.30
JAZZ
COOL GIRLS

9-11 lat
(GŚ)

 

17.00 - 18.30
JAZZ
młodzież
OLA
(GŚ)
 

8.45 - 10.15
JAZZ
FLEX

10-13 lat
OLA
(GZ)

17.15 - 18.15
MAŻORETKI
od 10 lat
PATRYCJA
(GP)

18.00 - 19.00
HIP HOP
GRUPA
TURNIEJOWA

młodzież
PATRYCJA
(GZ)

17.15 - 18.45
JAZZ
PRETEKST

młodzież
OLA
(GŚ)

 

18.30 - 20.30
TANIEC
IRLANDZKI

SYLWIA

10.30 - 12.00
JAZZ
BALANSE

młodzież
OLA
(GŚ)

18.30 - 20.00
JOGA
open
WERONIKA
(GP)

19.30 - 21.00
REZERWACJA SALI

 

19.30 - 21.00
JOGA
open
WERONIKA
(GZ)

 

 

12.15 - 13.45
JAZZ
GRUPA
TURNIEJOWA

10 - 15 lat
JUSTYNA
ZAPISY
START 17.10

 

        14.00 - 15.00
STREET DANCE/
BREAK DANCE

6 - 9 lat
MARCIN
(GP)

 

 

GP - grupa początkująca
GŚ - grupa średniozaawansowana
GZ - grupa zaawansowana
OPEN - bez ograniczenia wiekowego
ZAPISY - grupa ruszy po zebraniu odpowiedniej liczby chętnych

Partnerzy:
wróć na górę