Sprawdź, co działo się u nas.
Czytaj nasze aktualności, dzięki nim będziesz ciągle na bieżąco.
Zobacz, czym jest taniec.
Zainspiruj swoje zmysły...
 
DZIEŃ OTWARTY - 10 września 2017r (niedziela)
Dodano: 28.08.2017
Zapraszamy serdecznie na dzień otwarty, podczas którego odbędzie się nabór do grup początkujących w nowym sezonie 2017. Przygotowaliśmy dla Was zajęcia z tańca nowoczesnego, jazzowego, orientalnego, współczesnego, z hip hopu, z akrobatyki. Jako nowość w tym roku pojawią się również zajęcia dla najmłodszych, czyli mix taneczny z elementami baletu. Osoby, które miały wcześniej kontakt z tańcem zapraszamy w tym dniu do konsultacji z instruktorami w sprawie przyjęcia do zespołów średnio zaawansowanych i zaawansowanych.
Bilety na uroczysty pokaz tańca już w sprzedaży!
Dodano: 28.05.2017
10 CZERWCA w Klubie Politechnik w Częstochowie odbędzie się występ, podczas którego będziecie mogli zobaczyć efekty całorocznej pracy podopiecznych Studia Tańca Step By Step. Zaprezentują się grupy tańczące hip hop, jazz, taniec nowoczesny i orientalny oraz trenujące akrobatykę. Bilety do kupienia w recepcji. Cena 10 zł. Wraz z całą kadrą SERDECZNIE ZAPRASZAMY na podsumowanie sezonu 2016/2017!
Warsztaty taneczne z Fabianem Fejdaszem 3 czerwca 2017
Dodano: 28.05.2017
Zapraszamy wszystkich chętnych na warsztaty taneczne, które poprowadzi znakomity tancerz zespołu Polskiego Teatru Tańca➡️ Fabian Fejdasz! Fabian swoją taneczną karierę rozpoczął w zespole tanecznym "Mak", gdzie pod okiem Małgorzaty Makowskiej nabywał umiejętności z zakresu tańca klasycznego i współczesnego. Od września 2013 do marca 2015 r. był tancerzem Kieleckiego Teatru Tańca, pod dyrekcją Elżbiety Szlufik - Pańtak. Podczas pracy w zespole brał udział w prestiżowych festiwalach na świecie, m.in. Światowy Festiwal Operowy Masada w Izraelu oraz The First Silk Road International Arts Festiwal w Chinach. W 2014 roku zrealizował dla Kieleckiego Teatru Tańca swój debiut choreograficzny spektakl "znieWOLeNI". Od kwietnia 2015 jest tancerzem zespołu Polskiego Teatru Tańca pod dyrekcją Iwony Pasińskiej. W 2015 roku zdał egzamin eksternistyczny dla adeptów tańca, uzyskując dyplom ZASP Stowarzyszenia Polskich Artystów Teatru, Filmu, Radia i Telewizji. Fabian jest również młodym członkiem ZASP Sekcji Tańca i Baletu.Od kiedy dołączył do zespołu Polskiego Teatru działa jako pedagog "Otwartych Zajęć Tańca Współczesnego" organizowanych przez Polski Teatr Tańca.
Partnerzy:
wróć na górę