Sprawdź, co działo się u nas.
Czytaj nasze aktualności, dzięki nim będziesz ciągle na bieżąco.
Zobacz, czym jest taniec.
Zainspiruj swoje zmysły...
 
Nowy nabór na 2017 rok
Dodano: 01.02.2017
Ruszyły zapisy na sezon wiosenny. Otwieramy nowe grupy początkujące z jazzu, tańca nowoczesnego dla młodszych dzieci oraz hip hopu. Osoby, które miały wcześniej doświadczenie z tańcem zapraszamy do formacji średnio zaawansowanych. Więcej info na naszym fanpage'u na facebook'u oraz pod numerem telefonu 667 820 003. Oczywiście pierwsze zajęcia za darmo!!!
Jazz z Zuzanną Witkowską w nowym sezonie
Dodano: 13.09.2016
ZUZANNA WITKOWSKA - tancerz, choreograf, instruktor tańca. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 7 lat zespole tanecznym „Perfect” w Częstochowie. W 2005 roku dołączyła do zespołu Częstochowskiego Teatru Tańca, którego założycielem i pomysłodawcą jest pan Włodzimierz Kuca, gdzie brała udział w wielu spektaklach. Absolwentka Akademii Humanistyczno - Ekonomicznej w Łodzi, kierunku: Taniec, specjalności: choreograf. Pracuje jako instruktor tańca oraz choreograf, prowadząc zajęcia z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, kierunek: Zarządzanie kulturą i mediami . W 2015 roku stworzyła dwa autorskie spektakle taneczne „Kilka minut” oraz „Odcienie ciemności”, których premiera odbyła się w Krakowie. Swoją przyszłość ściśle wiąże z tańcem. Chciałaby nieustannie poszerzać swoją wiedzę w tym kierunku równocześnie nauczając innych i tworząc choreografie. Zapraszamy na zajęcia!!!
Dzień Otwarty sobota 10 wrzesień 2016
Dodano: 22.08.2016
Zapraszamy serdecznie dzieci, młodzież i dorosłych na BEZPŁATNE zajęcia pokazowe!!! W ofercie mamy różne style tańca - jazz, hip hop, akrobatykę techniką tańca klasycznego, taniec nowoczesny dla dzieci oraz zajęcia Krav Maga.
Partnerzy:
wróć na górę