Sprawdź, co działo się u nas.
Czytaj nasze aktualności, dzięki nim będziesz ciągle na bieżąco.
Zobacz, czym jest taniec.
Zainspiruj swoje zmysły...
 
Warsztaty z Piotrem Gangsterem Jeziorowskim w naszym studio
Dodano: 08.11.2013
W piątek 8 listopada odbyły się u nas super warsztaty z Gangsterem. Jeśli nie było Was z nami, nie martwcie się na pewno Piotr jeszcze nas odwiedzi :) Piotr Jeziorowski to młody, wybitny tancerz form ulicznych, znany wszystkim jako „ Gangster ”. Stawia on przede wszystkim na wszechstronność, dlatego też żadne style nie są mu obce. Jest otwarty na wszelkie propozycje, nie boi się zaryzykować. W swoim tańcu zwraca szczególną uwagę na mimikę oraz okazywane emocje. Należy on do grupy tanecznej MSN Crew w Częstochowie. Classy z Gangsterem (IHOAP) to specjalnie przygotowany program zajęć tanecznych opartych na Punkingu (Whackingu), który zakłada indywidualny rozwój tancerzy, wypracowanie bądź odnalezienie przez nich swojej niepowtarzalnej tanecznej osobowości. Piotr w swojej pracy wykorzystuje wiedzę i doświadczenie, które przekazał mu m.in. jeden z twórców tego stylu, ostatni żyjący OG Punker Viktor Manoel. Jego zajęcia polegają na nauce oryginalnej techniki, pracy nad wyrazem artystycznym i freestylem. Nie przegap kolejnej okazji i przyjdź na zajęcia!!!
Taniec orientalny już od 5 listopada w naszym studio!!!
Dodano: 01.11.2013
Zapraszamy Was serdecznie na lekcje tańca brzucha, które poprowadzi Ewelina Bekus "LIRIEL". Zajęcia w każdy wtorek o godz. 19.00 i 20.00. Do zobaczenia!
PROMOCJA "FIFTY" DLA NASZYCH TANCERZY
Dodano: 27.10.2013
Drodzy uczestnicy naszych zajęć, przygotowaliśmy specjalnie dla Was jesienną promocję. Wystarczy zaprosić jednego znajomego, który wykupi dowolny karnet w naszym studio, a Wy wówczas otrzymacie aż 50 % zniżki na kolejny miesiąc. Promocja obecnie jest bezterminowa!
Partnerzy:
wróć na górę