Sprawdź, co działo się u nas.
Czytaj nasze aktualności, dzięki nim będziesz ciągle na bieżąco.
Zobacz, czym jest taniec.
Zainspiruj swoje zmysły...
 
IV OGÓLNOPOLSKIE SPOTKANIA TANECZNE "POWER DANCE" W BEŁCHATOWIE
Dodano: 30.11.2013
Ogromne gratulacje dla formacji "EZ - MAN" za zajęcie III miejsca w zawodach w Bełchatowie, które odbyły się 30 listopada. Składamy specjalne podziękowania dla naszej instruktorki Nati, która nie tylko profesjonalnie przygotowała młodzież, ale również była dla nich niesamowitym wsparciem :D Czekamy na Wasze kolejne sukcesy, a więc pracujcie ciężko!!!
Pierwsze zajęcia z tańca jazzowego dla młodzieży i dorosłych
Dodano: 12.11.2013
Zapraszamy 16.11.2013 (sobota) o godzinie 12.00 młodzież i dorosłych na pierwszą, bezpłatną lekcję pokazową z jazzu, którą poprowadzi Kasia Deska. Nie martwcie się, że nie dacie rady, będą to zajęcia dla początkujących! Do zobaczenia :)
Warsztaty z Piotrem Gangsterem Jeziorowskim w naszym studio
Dodano: 08.11.2013
W piątek 8 listopada odbyły się u nas super warsztaty z Gangsterem. Jeśli nie było Was z nami, nie martwcie się na pewno Piotr jeszcze nas odwiedzi :) Piotr Jeziorowski to młody, wybitny tancerz form ulicznych, znany wszystkim jako „ Gangster ”. Stawia on przede wszystkim na wszechstronność, dlatego też żadne style nie są mu obce. Jest otwarty na wszelkie propozycje, nie boi się zaryzykować. W swoim tańcu zwraca szczególną uwagę na mimikę oraz okazywane emocje. Należy on do grupy tanecznej MSN Crew w Częstochowie. Classy z Gangsterem (IHOAP) to specjalnie przygotowany program zajęć tanecznych opartych na Punkingu (Whackingu), który zakłada indywidualny rozwój tancerzy, wypracowanie bądź odnalezienie przez nich swojej niepowtarzalnej tanecznej osobowości. Piotr w swojej pracy wykorzystuje wiedzę i doświadczenie, które przekazał mu m.in. jeden z twórców tego stylu, ostatni żyjący OG Punker Viktor Manoel. Jego zajęcia polegają na nauce oryginalnej techniki, pracy nad wyrazem artystycznym i freestylem. Nie przegap kolejnej okazji i przyjdź na zajęcia!!!
Partnerzy:
wróć na górę