Sprawdź, co działo się u nas.
Czytaj nasze aktualności, dzięki nim będziesz ciągle na bieżąco.
Zobacz, czym jest taniec.
Zainspiruj swoje zmysły...
 
Warsztaty Contemporary Jazz z Michałem Przybyłą
Dodano: 08.04.2018
22 kwietnia 2018 roku po raz drugi zagości u nas słynny tancerz Michał Przybyła. Poprowadzi dla Was zajęcia z tańca jazzowego. Nie czekajcie. Lista miejsc ograniczona!
Warsztaty z Mają Bratus - finalistką IX edycji You Can Dance
Dodano: 01.03.2018
Zapraszamy serdecznie na warsztaty z tańca jazzowego 11 marca 2018 roku, które poprowadzi finalistka słynnego programu tanecznego - You Can Dance. Contemporary jazz to jeden z najsłynniejszych dziś stylów tańca. Zapisy już trwają, miejsc ubywa. W programie dwa poziomy: dla początkujących i zaawansowanych. Do zobaczenia!
DZIEŃ OTWARTY - 10 września 2017r (niedziela)
Dodano: 28.08.2017
Zapraszamy serdecznie na dzień otwarty, podczas którego odbędzie się nabór do grup początkujących w nowym sezonie 2017. Przygotowaliśmy dla Was zajęcia z tańca nowoczesnego, jazzowego, orientalnego, współczesnego, z hip hopu, z akrobatyki. Jako nowość w tym roku pojawią się również zajęcia dla najmłodszych, czyli mix taneczny z elementami baletu. Osoby, które miały wcześniej kontakt z tańcem zapraszamy w tym dniu do konsultacji z instruktorami w sprawie przyjęcia do zespołów średnio zaawansowanych i zaawansowanych.
Partnerzy:
wróć na górę